Açıklama

Birkaç yıldır sürekli dilimizde olan sosyal medya zaman, mekân sınırlaması olmadan internetin bulunduğu her yerden insanlara ulaşabildiğimiz, tanışmanın, iletişim kurmanın, tartışmanın esas olduğu iletişim ağlarıdır. Bu çok büyük iletişim ağında insanlara yardım eder, yardım alır, sorularına cevap verir ve kendi sorularınızı sorarsınız.

 

Bu uygulamalar sayesinde yüz binlerce insana ulaşabilirsiniz. Bunun farkında olan firmalar da artık, ya bu işle ilgilenen kişilerin ya da profesyonel sosyal medya danışmanlığı yapan firmaların yardımıyla bu iletişim ağlarında hesap açıp, firma tanıtımlarını çok kolay bir şekilde yapıyor. Hem de tüm reklam araçlarının sağladığı potansiyel müşteri sayısından daha fazlasıyla irtibata geçerek.

 

Twitter widget'larını kullanarak, son tweetlerinizi, listelerinizi ve favori tweetlerinizi kendi web sitenize entegre edebilirsiniz. Yine aynı şekilde Facebook, Twitter beğenilerini ve yorumlarını web sitenizde paylaşabilirsiniz.

 

Bu çalışmaların tek amacı müşterilerinizi arttırıp, firmanız geleceğe taşımaktır. Yoğun çalışma temposunda sosyal medyadan uzak kalmanız olasıdır. Fakat bu olasılığı sosyal medya danışmanlığınızı yapacak bir firmadan hizmet alarak yok edebilirsiniz. 

Gelişen teknolojinin en büyük nimetleri olan Facebook ve Twitter'dan uzak kalmayın.

https://www.facebook.com/32isparta
https://www.facebook.com/Antalyabook
https://www.facebook.com/KONYALIYIZ42
https://www.facebook.com/AnkaraMassive
https://www.facebook.com/CikolatayiSeviyorum

2002 © 2019 Siyahcadde Reklam Tanıtım Hizmetleri | Her hakkı saklıdır. | SiteMaps