Açıklama

Fotoğrafçılık tüm dünyada stüdyo, portre, basın, röportaj, aktüalite, bağımsız sanayi reklam, teknik fotoğrafçılık ve audio-visual dallarında profesyonel olarak temsil oluyor. Tüm fotoğraf dallarının hepsinde işinin ehli usta kişiler vardır. Bu dallara göre reklam fotoğrafının daha hızlı gelişme nedeni olarak reklam fotoğrafçısının bir sanat yönetmeniyle birlikte çalışma koşulu, sanayiinin ve ticaretin sıkı iç ve dış rekabetten dolayı sürekli kalite arayışı içinde olmasıdır. 

Bunlar diğer dallara göre daha iyi önemli etkenlerden bazılarıdır.Ancak reklam fotoğrafçılarının gelişmesinin önemli unsurları arasında bu daldaki besleyici dış kaynak ve diğer uygulama örneklerini, ülkemize daha çok ulaşmasını ve yayılmasını sağlayabiliriz. 

 

Gelişmenin yine önemli nedenlerinden biri de reklam fotoğrafçılığında teorik planda bir berraklığın olmasıdır. Reklam fotoğrafı dünyanın her yerinde belli bir iş tarifesine sahip bir mal ve hizmet probleminin yaratıcı bir tavırda estetik olarak pratiğe aktarılması, doğrudan doğruya sanayi ve ticaretin emrinde bir medya. “Pür anlatımcı fotoğraf”ın sorunlarına sahip değil. Tasarlanan grafik olarak değerlendirilen bir fotoğraf tarzı. Çokça modanın bulaşmadığı, bilginin becerinin hüküm sürdüğü bir alan. Bu teorik yapı, reklam fotoğrafını hem kolaylaştıran, hem de çok zorlaştıran bir unsurdur.

 

Reklam fotoğrafçılığı kullanım alanları:

 

+ Tekstil - Mayo - Moda 

+ Altın - Takı - Pırlanta 

+ Gelin - Damat - Wedding Ünlülerin Portre Çekimleri 

+ Yiyecek - İçecek - Still Life 

+ Endüstriel - Mimari - Otel Hava Fotoğrafları 

+ Doğum Fotoğrafları 

+ Fotoğraf Hizmetlerimiz

1. Art Direktörlü Çekim
2. Katalog Web Tasarımı
4. Verilen Brief ve Pazarlama Stratejisi Doğrultusunda Stratejik Planlı Çekim ve Tasarım İşleri
5. Her Tür Boy ve Malzeme Kullanarak Reklam Tasarım ve Yapımı
6. Özel Davet ve Partilerde Private Çekim

2002 © 2019 Siyahcadde Reklam Tanıtım Hizmetleri | Her hakkı saklıdır. | SiteMaps