Açıklama

Video, fotoğraf, ses, döküman, gibi görsel ve işitsel bir çok öğeyi içerisinde barındıran, kullanıcının yönlendirmesi ile çalışan, hiç bir özel program gerektirmeden otomatik olarak başlayan, bir çok bilginin bir arada sunulabildiği bir disktir. Gelişmiş dünya ülkelerinde artık klasik kataloglar yerine interaktif, çarpıcı ve dikkat çekici cd kataloglar kullanılmaktadır. Periyodik olarak güncelleştirilecek bir katalog, en etkili reklam aracınız olacaktır. Çok sayıda ürünü bir katalogda sunma imkanı veren Cd Katalog, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinize firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanın, onların bu ürünlere ulaşmasını sağlamanın en pratik yoludur.

Örnek Çalışma İçin Tıklayınız. (Lise Son Sınıflara Hazırlanan Örnek Çalışmadır.)

Firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanın, onların bu ürünlere ulaşmasını sağlamanın en pratik yoludur. İnsanların bilgisayarlarında, kütüphanelerindekinden daha fazla bilgi bulunmaktadır. Çünkü bilgisayarlar saklamayı ve istenildiğinde kullanmayı çok daha kolay hale getirmiştir. Bir çok broşür kısa süre saklanıp çöpe atılmaktadır. Ancak klasör veya katalog gibi ürünler daha uzun süre saklanmaktadır.

 

Avantajları:

- İlk maliyet sonrası CD çoğaltma maliyetlerinin alternatifi olduğu basılı ürünlerle kıyaslandığında çok daha ekonomik olması.

- İçerebildikleri verinin büyüklüğü ve bir kez üretildikten sonra çoğaltılmasının basılı ürünlere göre çok daha kolaydır.

- Bilgisayarın bulunduğu her ortamda başka hiçbir yazılıma ihtiyaç duymadan veri aktarımı sağlanabilmesi.

- Fuar, Seminer, Sempozyum gibi tanıtım toplantılarında sunumun kolayca yapılabilmesi.

- Firma ve ürünler hakkında detaylı bilginin kolay taşınmasını ve aktarımı sağlanabilmesi.

 

İnteraktif cd içerdiği kapsam bakımından karşılaştırıldığında yüzlerce sayfa katalog büyüklüğünde bir içerikle müşterilerinize bilgiyi en hızlı şekilde ulaştırırken, sadece kolay taşınabilen bir CD boyutundadır. Üstelik kullanıcı kolaylığıyla doğru bilgiye kısa zamanda ilgi çekici bir yöntemle erişimi sağlayıp. küçük bir Cd'nin içerisinde barındırdığınız kapsamlı bilgi sayesinde arşivlemede büyük bir kolaylık sağlar.

2002 © 2019 Siyahcadde Reklam Tanıtım Hizmetleri | Her hakkı saklıdır. | SiteMaps