Açıklama

Google arama sonuçlarında, belirlediğiniz kelime gruplarına göre ilk sayfada çıkmak imkansız değildir. İstediğiniz kelimelerle ve kelime grupları ile yapılacak çalışma ilk sayfada görüntülenebilirsiniz. Bizimle ile çalışarak google ilk sayfada arama sonuçlarında solda yer alan ücretsiz alanda yer alabilirsiniz. Google üst sayfalarda yer almak teknik bir çalışma olup en etkili reklam aracıdır.

Google ilk sayfa da olmak için size özel bir çalışma yapılması gerekmektedir. Google 1. sayfada olmak için uzun bir çalışma gerekir. Google birinci sayfada arama sonuçlarında çıkmak sürekliliği olan ve takip edilmesi gereken bir çalışmadır. Firmanızın hizmetlerinizi ve ürünlerinizi Google İlk sayfada müşterilerinize en hızlı ve en kolay yoldan sunabilirsiniz.

Google da Yapılan ön çalışma sonrasında;

  • Site tasarımı, yapısı incelenerek, Seo çalışmasına göre eksik ve hatalar tespit edilir.
  • Google Arama Motoruna göre sitenizde gerekli düzenlemeler ve ilaveler yapılır.
  • Web sitesinin pagarenk ve konum bilgileri raporlanır ve bilinirliğinin arttırılması için web sitenizin kaydı için gerekli başvurular yapılır.
  • Sitenizin google arama motorundaki durumu sürekli olarak takip edilerek, konu ile ilgili size bilgiler verilir.

 

Arama motoru optimizasyonu 1-6 ay gibi bir zaman gerektirir. Çok kısa sürede yapılması mümkün olmayan çalışmadır.

Yaptığımız çalışmalar sonucunda sitenizin ziyaretçi trafiği bir hayli artacak ve müşterileriniz sizden taleplerde bulacaklardır. Şuan ki mevcut yapınız gelecek siparişleri karşılamaya yetmeyecek durumdaysa bu hizmetimizi almayın. Bunun örneklerini yaşadığımız için bunu size bildirmek isteriz.

2002 © 2019 Siyahcadde Reklam Tanıtım Hizmetleri | Her hakkı saklıdır. | SiteMaps